Cariere - Arrow International - Arrow

Pasiunea pentru pescuit și vânătoare a fondatorilor companiei a constituit sursa de inspirație pentru înființarea acesteia. În prezent aproape toți cei peste 70 oameni angrenați în companie împărtășesc această pasiune. Cu energie și devotament ei folosesc toate cunoștințele și resursele pentru a deschide cortina acestei pasiuni către succes și performanță.

Doriți să vă alăturați echipei noastre?

Gestionar-Vânzător

[Magazin IAȘI-vânătoare și pescuit]

Descrierea postului:

  • Va desfășura activitatea de vânzări en-detail în magazin, oferind consultanță pentru client
  • Reprezintă și promovează produsele în concordanță cu strategia companiei

Cerințe:

  • Atingerea obiectivelor de vânzări
  • Abilități de prezentare și vânzare
  • Menținerea și dezvoltarea portofoliului de clienți
  • Experiența în domeniul vânzărilor constituie un avantaj
  • Cunoștiințe de vânătoare și/sau pescuit reprezintă un avantaj
  • Cunoștiințe de operare PC

Beneficii:

  • Oportunitatea de a face parte și a dezvolta cariera într-o echipă dinamică
  • Pachet salarial atractiv
  • Bonuri de masă

Puteți aplica la joburile noastre

pe platforma bestjobs.ro

sau printr-un mail cu CV-ul dvs. la adresa

info@arw.ro

Puteți afla mai multe detalii

la telefon 021.221.06.90

Vă așteptăm și pe Facebook

la Arrow Hunting și Arrow Fishing!

  • Distribuie pe:
Ultima actualizare: 29.03.2024